Prezent dla strażaka

Prezent dla strażaka
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.

Opis

Prezent dla strażaka

Poszukujesz oryginalny prezent dla strażaka? Chciałbyś podziękować za wspólną służbę? Pogratulować przejścia na emeryturę? Grawerowana karafka w zestawie ze szklankami z możliwością pełnej personalizacji będzie doskonałym wyborem.

Karafka z niepowtarzalnym motywem graficznym, przedstawiającym kultowy wóz strażacki, z wiernie odwzorowanymi najdrobniejszymi detalami. Karafka oferowana jest w zestawie z sześcioma szklankami i zapakowana w drewnianą skrzynkę. Skrzynka ozdobiona wysokiej jakości nadrukiem UV w kolorze, na której fantastycznie prezentuje się duży model topowego wozu strażackiego. Dodatkowo na skrzynce znajdują się życzenia i symbole strażackie w postaci kasku oraz skrzyżowanych toporków. Szklaneczki podobnie jak karafka, są grawerowane i personalizowane imieniem strażaka umieszczonym nad symbolem kasku, a poniżej nazwa jednostki straży pożarnej.

Projekt z wozem strażackim wykonujemy na indywidualne zamówienie. Umieszczone imię strażaka oraz nazwę jednostki straży pożarnej, w której służył, jest dodatkowym atutem takiego prezentu. Pełne życzenia umieszczone są na karafce, a na pudełku ich skrócona wersja. Dodatkowo na szklankach umieszczone jest imię strażaka, komenda i grafika przedstawiająca kask strażacki. W ten sposób spersonalizujemy dla Ciebie dowolny projekt. Wystarczy, że podasz jakie imię i tekst ma być zamieszczony, a my zajmiemy się resztą. Tak przygotowany zestaw ze szklankami będzie z pewnością niepowtarzalnym upominkiem dla każdego strażaka na wyjątkową okazję.

Dane techniczne

Kod produktu ID1578
Kod karafki KPP006
Kod projektu RK0025
Wymiary karafki 260x85 mm
Pojemność karafki 750 ml
Ilość szklanek 6
Pojemność szklanki 300 ml
Typ pudełka Drewno
Wymiar pudełka 320x320x105 mm
Waga produktu 4.3 kg

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony