Z uwagi na urlop od 15.08 do 21.08 realizacja zamówień nastąpi od poniedziałku tj. 22.08.

Kryształowa statuetka dla strażaka na emeryturę

Kryształowa statuetka dla strażaka na emeryturę
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt.

Opis

Kryształowa statuetka z grawerem dla strażaka na emeryturę

Statuetka z personalizowanym grawerem wewnątrz kryształu to prezent z klasą, jaki można podarować koledze na zakończenie służby strażackiej. 

Prezentowany projekt kryształu dedykowany jest strażakowi, który przechodzi na emeryturę. Wręczony może zostać przez kolegów strażaków w podziękowaniu za wspólną służbę, ale można podarować go też na inną okazję. Kryształowa statuetka z wygrawerowaną wewnątrz odznaką Państwowej Straży Pożarnej to nietuzinkowy prezent dla przyszłego emeryta, dodatkowym atutem takiego upominku jest umieszczenie jego numeru identyfikatora lub nazwę jednostki, w której odbywał służbę strażacką.

Statuetka składa się z dwóch integralnych, kryształowych części. Górny element to przezroczysty kryształ o nietypowym kształcie sześciokąta o ręcznie szlifowanych krawędziach i w tej części wygrawerujemy wymodelowaną szczegółowo odznakę strażacką PSP, która wygląda, jakby była prawdziwa. Poniżej umieścimy stopień strażacki, imię i nazwisko strażaka, a także podziękowania za wspólną służbę i życzenia udanej emerytury. Dolna część kryształu to szklana podstawa barwiona na czarno, co w całości prezentuje się elegancko i ekskluzywnie. 

Ten model kryształowej statuetki z grawerowaną odznaką strażacką PSP oraz życzeniami to świetny pomysł na prezent dla strażaka. 

W naszej ofercie znajdziesz także karafkę w drewnianej skrzynce jako personalizowany zestaw z wygrawerowanym wozem strażackim, które będzie idealnym dopełnieniem takiego zestawu prezentowego dla strażaka emeryta.

 

Dane techniczne

Kod produktu ID1574
Kod kryształu KRY050
Numer Projektu PR0414
Wymiary kryształu 150x230x40 mm
Waga kryształu 1.3 kg
Waga kryształu z pudełkiem 1.9 kg
Wymiary pudełka 190x265x60 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony