Kryształowa statuetka dla strażaka

kryształowa statuetka dla strażaka
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt.

Opis

Kryształowa statuetka dla strażaka z grawerem

Każdy z nas wie, że zawód strażaka wiąże się z niebezpieczną i ryzykowną pracą. Jeżeli chciałbyś mu podziękować za codzienne poświęcenie i ciężką pracę, mamy idealne rozwiązanie. Kryształowa statuetka z personalizowanymi życzeniami dla strażaka to gustowny i elegancki prezent na lata. Wewnątrz statuetki wygrawerujemy odznakę Państwowej Straży Pożarnej z numerem ID strażaka. Poniżej odznaki PSP wygrawerujemy Twoje personalizowane życzenia. Dzięki możliwości podania własnego tekstu statuetki strażackie możemy wykonać na każdą okazję. 

Statuetka kryształowa z grawerem to świetny pomysł na prezent dla strażaka z okazji przejścia na emeryturę. Można ją wręczyć koledze z jednostki strażackiej w podziękowaniu za wspólną służbę, odwagę w wykonywaniu obowiązków. Personalizowana statuetka z wygrawerowaną odznaką strażacką PSP to również świetny pomysł na upominek z okazji awansu lub wygranych zawodów sportowo-pożarniczych. Twój mąż, tata, dziadek jest z zawodu strażakiem? Podaruj mu niepowtarzalny prezent w postaci personalizowanej statuetki z własnymi życzeniami

Życzenia przykładowe jakie umieściliśmy w projekcie:

W podziękowaniu za długoletnią współpracę

z życzeniami wszelkiej pomyślności, osobistej satysfakcji

oraz odwagi w spełnianiu marzeń na zasłużonej emeryturze.

Kryształowa statuetka składa się z dwóch integralnych ze sobą części. Górna część kształtem przypomina okrąg o fazowanych brzegach. Wewnątrz tej części wygrawerujemy precyzyjnie odznakę Państwowej Straży Pożarnej i tekst życzeń dla strażaka. Dolna część to podstawa kryształu barwiona w masie na czarno, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo gustownie. Statuetka kryształowa z grawerem z pewnością będzie elementem dekoracyjnym. Wygrawerowany kryształ  nawiązujący do zawodu strażaka z odznaką PSP to świetna nagroda za ciężką pracę, odwagę i męstwo. Wręczając personalizowaną statuetkę strażakowi z pewnością okażesz mu szacunek do wykonywanego zawodu. Gotowy kryształ zapakowany jest w pudełko, dzięki czemu stanowi kompletny prezent dla strażaka. 

Dane techniczne

Kod produktu ID1570
Kod kryształu KRY049
Numer Projektu PR0414
Wymiary kryształu 170x210x45 mm
Waga kryształu 1.9 kg
Waga kryształu z pudełkiem 2.5 kg
Wymiary pudełka 215x250x65 mm
Typ szkła szkło kryształowe do grawerowania laserem 3D
Typ pudełka Opakowanie twarde, granatowe (MDF pokryty okleiną, wyściełany materiałem)
Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony