Grawerowana karafka dla kolegi strażaka

Grawerowana karafka dla kolegi strażaka
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.

Opis

Grawerowana karafka dla kolegi strażaka

Praktyczny i elegancki podarunek dla strażaka? Grawerowana karafka z pełną możliwością personalizacji. Idealny prezent z okazji urodzin, awansu czy jako podziękowania za wspólnie przepracowane lata. Na karafce znajduje się precyzyjnie wygrawerowany wóz strażacki, poniżej miejsce na dowolne życzenia, czy dedykację od kolegów strażaków.

Przedstawiony na zdjęciach projekt z wozem strażackim i podziękowaniami możemy dowolnie zmienić. Spersonalizować według Twojego pomysłu i dopasować do każdej okazji. Prześlij nam własny tekst, imię strażaka oraz nazwę jednostki straży pożarnej, w której służył. Sprawi to, że prezent będzie jedyny w swoim rodzaju i będzie przypominał o wydarzeniu przez lata. 

W zestawie z karafką są dwie szklanki i drewniane pudełko, na których również grawerujemy. Szklanki do whisky z grawerowanymi dwoma skrzyżowanymi toporkami, imieniem strażaka oraz nazwą jednostki konkretnej straży pożarnej. Na pudełku duży grawerowany model wozu strażackiego. Pojazd z wiernie odwzorowanymi najdrobniejszymi detalami, z pewnością przypomni o wspólnych akcjach. Poniżej grafiki życzenia i Twoja osobista dedykacja. 

Karafka w zestawie ze szklankami, a wszystko to z personalizowanym grawerem dla kolegi strażaka. Prezent, który z pewnością przypadnie do gustu nie jednemu strażakowi.

Dane techniczne

Kod produktu ID1575
Kod karafki KPP002
Kod projektu RK0018
Wymiary karafki 260x85 mm
Pojemność karafki 700 ml
Ilość szklanek 2
Pojemność szklanki 300 ml
Typ pudełka Drewno
Wymiar pudełka 300x240x105 mm
Waga produktu 2.9 kg

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony