Oryginalna pamiątka pierwszej komunii świętej
Oryginalna pamiątka pierwszej komunii świętej

 

W naszej ofercie mamy wiele propozycji pamiątek komunijnych czy to dla chłopca czy to dla dziewczynki. Grawerowana szklana statuetka jest idealnym personalizowanym prezentem od chrzestnych lub dziadków.  

pamiątka komunijna ze zdjęciem             

Wygrawerowane w szkle zdjęcie dziecka przystępującego do pierwszej komunii św., wraz trójwymiarowym ozdobnikiem w postaci kielicha i hostii w 3D staje się bezkonkurencyjną pamiątką pierwszej komunii świętej.  Ręcznie polerowane, wysokiej jakości szkło kryształowe jest idealną bazą pod fotokryształ z jego imieniem, krótką sentencją oraz datą i miejscem komunii. 

Projekty pamiątek komunijnych, które grawerujemy mogą być również bez zdjęcia jedynie z samym symbolem komunii jakim jest kielich liturgiczny z hostią i tekstem. 

                     

Wyjątkowy trójwymiarowy kielich liturgiczny wraz z hostią wygrawerowany w szklanej kostce jest niecodziennym prezentem komunijnym dla chłopca lub dziewczynki. Każda pamiątka jest grawerowana na indywidualne zamówienie i według wytycznych zamawiającego czy to dziadka czy rodzica chrzestnego czy cioci lub wujka.  

Pamiątki I komunii świętej, które państwu oferujemy są niezwykle dekoracyjnymi produktami, a zdjęcie wygrawerowane wraz z tekstem i ozdobnikiem w szkle jest nie tylko unikatowe ze względu na technologie wykonania ale zachowuje wspomnienia tak ważnego wydarzenia jakim jest pierwsza komunia święta na lata. 

   

 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony