Pudełko na Dzień Mamy

Drewniane pudełka z personalizowanym, kolorowym nadrukiem to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Mamy. Na wieczku skrzynki umieścimy ładny wzór nawiązujący do okazji oraz imię mamy. Pudełko z nadrukiem dla mamy to ładny i praktyczny upominek, który może być później użytkowany latami.

Personalizowany prezent na Dzień Mamy

Piękne, oryginalne prezenty z okazji Dnia Matki. Dzień mamy obchodzimy 26 maja i bez wątpienia, jest jednym z najważniejszych dni w roku. W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji pudełek zarówno bez jak i z przegródkami. Na ich wieczku umieszczone zostaną barwne, kwiatowe wzory wraz z dedykacją dla Mamy. Stylowe pudełka, to prezent nie tylko estetyczny ale również praktyczny, dumnie będzie zajmować miejsce w domu naszej ukochanej mamy. Pudełko dla mamy to oryginalny pomysł na lata, może w nim trzymać np. ulubione herbaty, ale także igły i nici. Pudełko z 6 przegródkami to fajny pomysł  na prezent dla mamy, która gustuje w dobrych słodkościach lub lubi chwile relaksu. W pudełku dla mamy można wtedy umieścić np. zapachowe mydełko do kąpieli, ulubioną świeczkę czy też maseczkę do twarzy.

Dzięki personalizacji oprócz imienia ukochanej mamy możemy nadrukować zdanie, które podpowie co może znajdować się w środku pudełka, jak np. herbatki mamy, zestaw relaksacyjny czy też pudełko na pamiątki. 

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony