Personalizowana kartka na komunię

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 15,90 zł 15.90
ilość szt.

Opis

Personalizowana kartka na komunię

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to ważne niezaprzeczalnie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Z myślą o tej ważnej uroczystości zaprojektowaliśmy drewnianą, grawerowaną kartkę ze spersonalizowanymi życzeniami, która będzie alternatywą dla standardowych, banalnych papierowych kartek. 

Kartka komunijna wykonana z drewna, grawerowana i wycinana laserowo, wygląda naturalnie, składa się z dwóch osobnych elementów, które po złożeniu tworzą całość, efekt kartki 3D! Pierwszą część stanowi kielich z unoszącą się hostią i wyciętym w niej napisem IHS oraz imię dziecka, zostanie on postawiony przed podstawką z życzeniami na pamiątkę Komunii Świętej oraz imionami osób wręczających i datą uroczystości.

Kartka naszego projektu będzie niepowtarzalna, dziecko otrzyma kartkę, która będzie inna niż wszystkie. Wymiary kartki są większe od standardowych (20x14cm), jej grubość wynosi 3mm, a eko koperta, która świetnie komponuje się z kolorystyką drewnianej kartki, zostanie dołączona do Twojej kartki gratis!

 

Dane techniczne

Kod produktu ID1456
Kod kartki KAD001
Kod projektu KC0003
Wymiary kartki 200x140 mm
Typ kartki Drewniana
Waga kartki 0,1kg

Produkty powiązane

Info w nagłówku
zadzwoń 509 636 886
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony