Prezent dla wojskowego, żołnierza

karafka dla wojskowego żołnierza
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 179,00 zł 179.00
ilość szt.

Opis

Personalizowany prezent dla wojskowego żołnierza

Prezent niespodzianka od kolegów oraz koleżanek, grawerowany zestaw dla żołnierza, wojskowego odchodzącego na emeryturę, bądź zmieniającego miejsce pełnienia służby. 

Grawerowany komplet zawiera szklaną karafkę, o zakrzywionym kształcie 700ml, dwie szklanki do whisky, bądź innego trunku oraz drewnianą, wykonaną z największą starannością skrzynkę. Na każdym elemencie znajdzie się wysokiej jakości i dokładności grawer z elementami wojskowymi. 

Na szklanej karafce oraz pudełku wygrawerujemy Orła Wojsk Lądowych, na szklankach natomiast pagon, z odpowiednim stopniem wojskowego. Ponadto możemy umieścić personalizowane życzenia wraz z datą uroczystości oraz miejscowością. Prezent dla żołnierza w ramach podziękowań od koleżanek i kolegów, to nie tylko estetyczna niespodzianka, ale również praktyczna, będzie mu przypominać o spędzonym czasie na służbie latami.

Kolorem czerwonym zostały zaznaczone miejsca, które podlegają personalizacji, przed wykonaniem produktu graficy wysyłają poglądowy projekt do akceptacji. Projekt jest przykładowy jeżeli chcesz podarować prezent na inną okazję, jak np. Urodziny czy też z okazji przysięgi, awansu nie ma problemu! Wystarczy, że przy złożeniu zamówienia wpiszesz tekst, jaki chcesz umieścić, przygotujemy a zespół grafików przygotuje projekt gotowego produktu!

Dane techniczne

Kod produktu ID1264
Kod karafki KKP002
Kod projektu RK0005
Wymiary karafki 260x85 mm
Pojemność karafki 750 ml
Ilość szklanek 2 szt.
Pojemność szklanki 300 ml
Typ pudełka Drewno
Wymiar pudełka 300x240x105 mm
Waga produktu 2.9 kg

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony