Emerytura

Prezenty z grawerem dla odchodzących na emeryturę

Grawerowane zestawy dla osób odchodzących na emeryturę, idealny prezent dla policjanta, strażaka czy też żołnierza. Jeżeli zastanawiasz się jak podziękować koledze za współpracę, grawerowana karafka z personalizacją jest świetnym pomysłem na prezent. W naszym sklepie znajdziesz trzy warianty zestawów. Grawerowana karafka z drewnianą skrzynką to świetny pomysł na prezent na urodziny nawiązujący do zawodu dla chłopaka, męża czy też brata. Grawerowana karafka z personalizacją to nie tylko prezent dla mężczyzny, możną ją też podarować kobiecie pracującej w zawodzie. Pozostałe dwa zestaw posiadają dodatkowo szklanki z grawerem do whisky lub innego ulubionego trunku. Szklanki grawerowane są po jednej stronie, może być to imię kolegi, czy grafika odznaki policyjnej, toporków, kotwicy czy też innego logo. Największy zestaw jaki posiadamy to grawerowana karafka do whisky z personalizacją, 6 szklanek oraz drewniane pudełko.

Do wnętrza pudełka dokładamy ozdobną wełnę drzewną, dzięki czemu możesz wręczyć gotowy prezent. Na karafce wygrawerujemy Twoje życzenia oraz wybrany wzór grafiki, na szklankach jest to zazwyczaj symboliczny grawer, tak aby był widoczny. Drewniana skrzynka, która jest ozdobnym opakowaniem, także będzie grawerowana. Oferowane prezenty ze szkła to nie tylko estetyczny, ale i praktyczny prezent.

Grawerowane karafki dla znajomej osoby przechodzącej na emeryturę to prezenty na indywidualne zamówienie. Posiadamy wzory dla różnych zawodów na przykład policjantów, żołnierzy czy też marynarzy. Projekty są przykładowe, tekst może być dowolny. Warto podarować taki prezent, który będzie posiadać nie tylko walory estetyczne, ale będzie też praktyczny i nasze produkty posiadają te cechy.

Nowością w naszym asortymencie jest grawerowany zestaw Bohemia, wykonany z wysokiej jakości szkła z możliwością dedykacji. Na karafce oraz szklankach możemy wygrawerować dowolną dedykację, może być żartobliwa, może zawierać ważny cytat. Grawerowane karafki to prezent na różne okazje, jak np. na dzień strażaka, policjanta, czy też z otrzymanie pracy w wymarzonym zawodzie. Na prezent dla policjanta możemy wygrawerować odznakę policyjną z numerem ID policjanta, radiowóz, lupę z odciskami lub logo policji. Dla strażaka proponujemy wygrawerować duży wóz strażacki, na szklankach do whisky toporki lub kask ochronny. Świetnym pomysłem na prezent dla marynarza, kapitana statku będzie grawerowany statek z personalizacją, kotwica lub róża wiatrów. Personalizowane prezenty z grawerem to świetny, niebanalny pomysł na prezent. Jeżeli masz pytania co do projektów, czy też zamówienia pomożemy!

Info w nagłówku
zadzwoń 509 636 886
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony