Elegancki prezent na ślub dla Pary Młodej

oryginalny prezent dla nowożeńców
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.

Opis

Elegancki prezent na ślub dla Pary Młodej 

Zawarcie związku małżeńskiego to jeden z najważniejszych dni w życiu Pary Młodej. Warto w tym dniu zadbać o super prezent, który będzie nie tylko estetyczny, ale również praktyczny. Personalizowany, grawerowany prezent dla nowożeńców to idealny pomysł na wesele, na którym już można z niego skorzystać. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla was naszą propozycję prezentu ślubnego.

Elegancki, grawerowany i na topie prezent dla pary wstępującej w związek małżeński. Podaruj Młodej Parze prezent, który się z pewnością nie powtórzy i będzie służyć na lata. Delikatny, minimalistyczny wzór wygrawerujemy na całym zestawie, karafkę, szklance i pudełku. Wzór przedstawia geometryczną ramkę owiniętą delikatnymi małymi listkami, które nadają uroku całemu grawerowi. Taki zestaw będzie dumnie służyć podczas wspólnych wieczorów nowożeńców, przy oglądaniu jednego z najlepszych filmów. Dzięki personalizacji prezent staje się bardziej osobisty, może pełnić funkcję nie tylko dekoracyjną, ale również praktyczną. Przy składaniu zamówienia wystarczy podać tekst, jaki mamy wygrawerować na ukośnej karafce, szklankach oraz na drewnianym pudełku, które posiada eleganckie zapięcie koloru złotego.

Dobrym pomysłem jest sprezentować Parze Młodej na ich nowej drodze życia prezent ślubny, który będzie służył latami i przypominał im ten wspaniały wspólny dzień w ich życiu.

W naszym sklepie w ofercie zobaczyć można również personalizowane prezenty z grawerem na różne okazje jak np. prezent na urodziny, wesele, rocznicę ślubu czy też odejście na emeryturę. Grawerowane zestawy to świetny i praktyczny pomysł na prezent na różne okazje.

Dane techniczne

Kod produktu ID1206
Kod karafki KKP002
Kod projektu SK0019
Wymiary karafki 260x85 mm
Pojemność karafki 750 ml
Ilość szklanek 2 szt.
Pojemność szklanki 300 ml
Typ pudełka Drewno
Wymiar pudełka 300x240x105 mm
Waga produktu 2.9 kg
Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony