Grawerowane karafki

Grawerowane zestawy karafki w naszym sklepie to personalizowane prezenty na każdą okazję. Karafki z grawerem to świetny prezent na urodziny, imieniny, Ślub, Rocznicę Ślubu, emeryturę, podziękowania dla pracownika. Grawerowany zestaw dla kolegi, brata, szwagra, taty, kolegi emeryta czy dziadka to idealny pomysł na prezent. Posiadamy również wzory prezentów dla policjanta, strażaka, marynarza, pracownika Służby Granicznej. 

Grawerowane karafki-prezent na każdą okazję

Grawerowane karafki z naszej oferty to personalizowane prezenty na urodziny, imieniny, Ślub, Rocznicę Ślubu, parapetówki, na pamiątkę, podziękowania wspólnej pracy i na wiele innych okazji. Grawerowany zestaw dla kolegi, brata, szwagra, chrzestnego, taty, kolegi emeryta czy dziadka to super prezent na każdą okazję.

Spersonalizowane grawerunki na karafce, szklankach i pudełku będą stanowić spójną całość nawiązującą do okazji. Grawerowana karafka na alkohol pięknie prezentuje się wraz z kompletem szklanek, na których widnieć będzie piękny grawerunek, wykonany wysokiej jakości laserem. W naszej ofercie posiadamy trzy zestawy z grawerem: karafkę z pudełkiem, karafkę, 2 szklanki z pudełkiem oraz karafkę, 6 szklanek z pudełkiem. Super prezenty zostają zapakowane w drewnianą skrzynkę z zapięciem oraz grawerem na wieczku. Wewnątrz umieszczamy również ozdobną wełnę drzewną, dzięki czemu prezent jest gotowy do wręczenia! Poza przykładowymi projektami możemy wykonać również grawer np. z logo firmy (w tym celu prosimy o kontakt, pomożemy w złożeniu zamówienia). Nowością są karafki firmy Bohemia z kompletem 6 szklanek, wykonane z wysokiej jakości szkła, które charakteryzują się nietypowym jakby skręconym kształtem.

Prezent na ślub

W naszej ofercie znaleźć możecie prezenty ślubne z personalizacją, dzięki czemu pamiątka będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Szukając odpowiedniego prezentu ślubnego kościelnego czy też cywilnego należy się kierować gustem Pary Młodej, dlatego też posiadamy w naszej bazie różne projekty z personalizacją.

Projekty, jakie posiadamy, są przykładowe, teksty na nich są dowolne. Możemy wykonać grawerunki delikatne, przykładowo drobne listki, jak i bardziej skomplikowane np. geometryczne serce. Jeżeli szukasz prezentu dla rodziców jako podziękowania ślubne, polecamy grawerowane zestawy z personalizacją.

Pomysł na prezent na Urodziny

Fajnym pomysłem na prezent z pewnością jest zestaw, jaki posiadamy nawiązujący do jazdy pojazdem, czy też, im starszy rok, tym lepszy, dlatego warto nazwać ten rok wybornym, czy też szlachetnym. Oprócz grawerowanych, drewnianych pudełek, wykonujemy również kolorowe nadruki UV wysokiej jakości i trwałości. Cieszący się dużą popularnością jest prezent dla mężczyzny z podpisem szlachetny rocznik oraz rokiem urodzenia. Na łamanej karafce wygrawerujemy stylową czcionką imię solenizanta oraz jego wiek, pod spotem krótki dopisek, dzięki czemu prezent jest minimalistyczny, ale elegancki.

Grawerowany prezent dla emeryta

Szukasz prezentu dla przyjaciela, współpracownika odchodzącego na emeryturę? Polecamy zestawy dla policjantów z odznaką policyjną, wojskowych z logo jednostki. W naszej ofercie znajdziesz również grawerowany prezent dla strażaków z wozem strażackim czy też dla marynarzy z kotwicą. Grawerowane karafki to również świetny pomysł na pamiątkę służby dla pracowników żandarmerii wojskowej czy służby celnej. Projekty są przykładowe, jeżeli szukasz prezentu z personalizacją dla pracownika odchodzącego z firmy, pomożemy! Wystarczy, że prześlesz nam swoje logo oraz treść życzeń, przygotujemy projekt według wytycznych.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony