Skrzynka na wino ze zdjęciem Pary Młodej

skrzynka ze zdjeciem nowożeńców
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.

Opis

Wyjątkowa pamiątka na Ślub - Drewniana skrzynka na wino ze zdjęciem Pary Młodej

Zaskocz nowożeńców i podaruj im prezent, który pozostanie na lata! Oryginalna, niepowtarzalna pamiątka dla Pary Młodej w dniu ich ślubu. Drewniana, ręcznie robiona skrzynka na wino z wygodną rączką do trzymania. Na wieczku skrzynki umieszczony jest nadruk UV z życzeniami, piękną kompozycją kwiatową oraz dowolnym zdjęciem Pary Młodej. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach i będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat.

Personalizowana skrzynka na wino - Idealny prezent na Ślub

Wystarczy wysłać zdjęcie, imiona Pary Młodej oraz datę ślubu, a zespół grafików wkomponuje je w projekt. Skrzynka idealnie pasuje do butelki wina, która może szybko zniknąć, ale za każdym razem, gdy zostanie napełniona ponownie, będzie przypominać Młodej Parze o ich pięknym dniu. Nadruk wykonywany metodą UV gwarantuje trwałość i intensywność kolorów, co sprawia, że kwiatowa kompozycja i zdjęcie będą wyglądać pięknie przez długi czas.

Jak zamówić personalizowaną skrzynkę na wino na ślub?

Podczas składania zamówienia wystarczy podać imiona Pary Młodej, datę ślubu oraz przesłać zdjęcie. Zespół grafików wkomponuje wszystkie elementy w projekt, który następnie zostanie nadrukowany na wieczku skrzynki. Przed przystąpieniem do realizacji, prosimy o dokładne sprawdzenie tekstu, Po akceptacji przystępujemy do wykonania nadruku i przygotowania skrzynki.

Dane techniczne

Kod produktu ID1280
Kod pudełka PUW001
Kod projektu SS0006
Wymiary pudełka 360x110x110 mm
Waga pudełka 0,5 kg
Typ pudełka Drewniane

Produkty powiązane

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony