Z uwagi na urlop od 15.08 do 21.08 realizacja zamówień nastąpi od poniedziałku tj. 22.08.

Breloki LED

Brelok do kluczy

idealny prezent na walentynki
Brelok do kluczy

Piękny i praktyczny brelok do kluczy. Po wygrawerowaniu zdjęcia i dedykacji to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wyjątkowy prezent na urodziny, walentynki, dzień mamy, dzień babci, dzień kobiet. Brelok posiada wbudowane białe podświetlenie LED, co powoduje, że wygrawerowane zdjęcie staje się jeszcze bardziej widoczne i dzięki temu wygląda bardziej efektownie. 

Cena: 69,00 zł
szt.

Grawerowany brelok ze zdjęciem dla mamy

Prezent dla świeżo upieczonej mamy - dzień matki
Grawerowany brelok ze zdjęciem dla mamy

Brelok ze zdjęciem dziecka to wspaniały upominek z okazji narodzin. Prezent to piękny i jednocześnie bardzo praktyczny. Laserowo wygrawerowane zdjęcie wraz z odpowiednią dedykacją to najlepsza i najtrwalsza pamiątka. Brelok posiada niewielki przycisk, który umożliwia podświetlenie wnętrza kryształu dzięki diodzie LED.

Cena: 69,00 zł
szt.

Kryształowy brelok do kluczy z dedykacją

szklany breloczek z wygrawerowanym imieniem na dzień chłopaka
Kryształowy brelok do kluczy z dedykacją

Oryginalny breloczek jako prezent na takie okazje jak dzień ojca, dzień dziadka, dzień chłopaka. Wygrawerowane zdjęcie 2D wraz z indywidualną dedykacją w kryształowym breloku z podświetleniem LED stanowi wspaniałą niespodziankę dla bliskiej osoby. Szklany breloczek z wygrawerowanym zdjęciem, imieniem, dedykacją "jedź ostrożnie" można doczepić do kluczy i nosić zawsze przy sobie. 

Cena: 69,00 zł
szt.

Prezent walentynkowy breloczek podświetlany LED

wygrawerowane zdjęcie w breloczku
Prezent walentynkowy breloczek podświetlany LED

Piękny i bardzo praktyczny upominek dla wyjątkowej osoby - breloczek jako prezent walentynkowy. Laserowo wygrawerowane zdjęcie wraz z odpowiednią dedykacją to najlepsza i najtrwalsza pamiątka jaką można obdarzyć ukochaną osobę. Unikalny prezent na Walentynki.

Cena: 69,00 zł
szt.

Breloczek do kluczy róża 3D

Wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby
Breloczek do kluczy róża 3D

Breloczek do kluczy to wyjątkowy prezent. Kwiat róży 3D w breloczku z białym podświetleniem LED. Piękna róża 3D wygrawerowana wewnątrz szklanego breloka wraz z dedykacją "Kocham Cię" to niezwykły pomysł na prezent na takie okazje jak dzień mamy, dzień kobiet, urodziny, imieniny. Róża, którą zawsze można przy sobie nosić doczepiając breloczek do kluczy lub torebki. 

Cena: 49,00 zł
szt.

Breloczek grawerowany na dzień matki

brelok szklany z diodą LED podświetlany grawer. Serce koronkowe. Grawer w szkle
Breloczek grawerowany na dzień matki

Super upominek dla mamy! Prezencik na dzień matki w wyjątkowej formie: breloka z podświetleniem LED z grawerem wewnątrz. Serce 3D z dopiskiem Kocham Cię Mamo! oraz własnym tekstem pod sercem np. imieniem osoby wręczającej prezent na dzień mamy!

Cena: 49,00 zł
szt.

Breloczek LED- prezent dla super siostry

kryształowy brelok dla dziewczyny
Breloczek LED- prezent dla super siostry

Prezent dla super osoby, mamy, siostry czy tez koleżanki, kryształowy breloczek z podświetleniem LED. Wewnątrz kryształowego breloczka wygrawerujemy serce z listerą S, niczym super kobieta oraz imię osoby obdarowywanej.

Cena: 49,00 zł
szt.

Brelok dla babci

Brelok dla babci na dzień babci - grawer 3D serce w brelok LED
Brelok dla babci

brelok dla babci - Brelok z podświetleniem LED, w którego wnętrzu wygrawerowane jest serce z literką S oraz napisem SUPER BABCIA! Prezent idealny na dzień babci jak i urodziny czy imieniny. Elegancki brelok z wmontowanym podświetleniem LED, które jeszcze bardziej uwydatni grawerunek wewnątrz kryształu zachwyci i oczaruje obdarowaną babcię! 

Cena: 49,00 zł
szt.

Brelok grawerowany upominek

Prezent dla niej - brelok do kluczyków samochodowych i mieszkania z grawerem piękny prezent na urodziny, imieniny czy dzień kobiet dzień matki
Brelok grawerowany upominek

Brelok do kluczy z grawerem wewnątrz!

Wspaniały pomysł na piękny i bardzo praktyczny prezent dla każdej kobiety! Serce koronkowe 3D wraz z wyjątkową dedykacją napisaną specjalnie dla osoby, która ma zostać obdarowana. Urocze serduszko koronkowe to symbol miłości jaką darzymy ukochaną osobę. Dodatkowa dedykacja sprawi, że prezent staje się wyjątkowy, jedyny na całym świecie!

Cena: 49,00 zł
szt.

Brelok na szczęście

Na szczęście podkowa
Brelok na szczęście

Brelok na szczęście - piękny drobny upominek dla kolegi, koleżanki, chłopaka bądź dziewczyny wręczony jako prezent na szczęście z wygrawerowana wewnątrz podkową 3D przynoszącą szczęście! 

Cena: 49,00 zł
szt.

Brelok z grawerem - Szczecin

brelok grawer w szkle szczecin
Brelok z grawerem - Szczecin

Brelok z grawerem - Szczecin

Efektowny i praktyczny upominek ze Szczecina - brelok z podświetleniem LED w którego wnętrzu widnieje wygrawerowany napis Szczecin. Można modyfikować tekst np. Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz itp. Super pamiątka ze Szczecina.

Cena: 49,00 zł
szt.

Brelok- prezent dla dziadka

dla dziadka brelok
Brelok- prezent dla dziadka

brelok dla dziadka - niezwykły prezent na dzień dziadka, imieniny czy urodziny dziadka - elegancki brelok z grawerem trójwymiarowym wykonanym wewnątrz szkła kryształowego. Prezent dla dziadka w formie breloka to najlepszy pomysł - drobny a zarazem efektowny prezent, który zachwyci!

Cena: 49,00 zł
szt.

Grawerowany brelok z podświetleniem LED to bardzo dobry pomysł na prezent dla kierowcy lub gadżet z LOGO Twojej firmy. Wewnątrz kryształowego breloczka możemy wygrawerować zarówno zdjęcie 2D z tekstem, jak i różą 3D lub misiem 3D. Dodając imię lub krótki tekst od siebie mamy spersonalizowany prezent. Grawerowany brelok ze zdjęciem to prezent, który można wręczyć mężowi, żonie, dziadkom, wujkom i wielu ukochanym osobom.

Breloki z wygrawerowanym logo firmy to również doskonałe gadżety reklamowe, którymi można obdarować kontrahentów, stałych klientów. Wysoka jakość szkła kryształowego oraz technika laserowa za pomocą którą grawerujemy wewnątrz kryształu to dodatkowe atrybuty takich gadżetów reklamowych.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony