Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Uczestniczenie w Pierwszej Komunii Świętej to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. W naszej ofercie znajdziesz wiele pamiątek komunijnych, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki personalizacji dziecko otrzyma podarunek, który uwieczni tę ważną chwilę przystąpienia do Komunii Świętej. Oprócz grawerowanej, własnej dedykacji możemy umieścić wewnątrz kryształu zdjęcie dziecka lub element liturgiczny wykonany w 3D np. kielich, hostię czy gołąbka.

Pamiątka 1 Komunii Świętej dla dziewczynki

Wyjątkowy prezent dla dziewczynki. Pamiątka i komunii świętej. komunia pamiątka dla dziecka.
Pamiątka 1 Komunii Świętej dla dziewczynki

Ta elegancka kryształowa statuetka to piękna pamiątka na tak wyjątkową okazję jaką jest niewątpliwie dzień Pierwszej Komunii świętej. Piękna pamiątka, a wygrawerowanie dodatkowo zdjęcia dziecka w tym krysztale spowoduje, że po latach będzie on źródłem miłych wspomnień.

Cena: 349,00 zł
szt.

Pamiątka dla dziewczynki na komunię

Pamiątka dla dziewczynki od chrzestnej bądź chrzestnego, wyjątkowa pamiątka ze zdjęciem grawerowana
Pamiątka dla dziewczynki na komunię

Wyjątkowa pamiątka Pierwszej Komunii Świętej wręczona w dniu przyjęcia tego sakramentu przez dziewczynkę. Pamiątka od chrzestnej, chrzestnego, dziadka, babci czy rodziców; pamiątka, która latami będzie cieszyć i zadziwiać swoim pięknem!

Cena: 319,00 zł
szt.

Pamiątka I komunii dla chłopca

Szklana statuetka dla chłopca, i komunia, pamiątka dla chłopaka
Pamiątka I komunii dla chłopca

Wyjątkowa Pamiątka dla chłopca na I komunię Świętą! Grawerowana pamiątka ze zdjęciem i własną dedykacją to prezent, który zachwyci każdego młodego człowieka! Zdjęcie z datą i własną treścią życzeń stworzy z pamiątki komunijnej niezwykły prezent, jedyny na całym świecie! 

Cena: 319,00 zł
szt.

Pamiątka Komunijna ze zdjęciem

kryształowa pamiątka komunijna ze zdjęciem
Pamiątka Komunijna ze zdjęciem

Kryształowa pamiątka Pierwszej Komunii Świętej, która może zostać wręczona za równo przez dziadków, rodziców jak i chrzestnych. W jej wnętrzu wygrawerujemy zdjęcie oraz tekst z życzeniami w 2D, natomiast symbol kielicha oraz hostii wykonany zostanie w 3D.

Cena: 319,00 zł
szt.

Pamiątka pierwszej komunii świętej dla chłopca

pamiatka na komunię dla chłopca od chrzestnego albo chrzestnej
Pamiątka pierwszej komunii świętej dla chłopca

Wspaniała pamiątka dla chrześniaka od rodziców chrzestnych. Pamiątka na I komunię Świętą dla chłopca. Kryształowa statuetka z wygrawerowanym w środku zdjęciem oraz kielichem liturgicznym będącym symbolem sakramentu komunii św. 

Cena: 319,00 zł
szt.

Pamiątka pierwszej komunii świętej od chrzestnego

grawerowany prezent dla chrześniaka wewnątrz szklanej statuetki.
Pamiątka pierwszej komunii świętej od chrzestnego

Unikatowa pamiątka pierwszej komunii świętej od chrzestnego, kryształowa, podłużna statuetka z wygrawerowanymi życzeniami wewnątrz. Statuetkę wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu możesz umieścić imię dziewczynki, własne życzenia oraz dopisek od kogo wręczona będzie pamiątka komunijna.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent dla dziewczynki na Komunię Świętą

kryształowa statuetką na komunię z gołębicą, zdjęciem i tekstem dla dziewczynki
Prezent dla dziewczynki na Komunię Świętą

Piękna, niepowtarzalna pamiątka I Komunii Świętej- grawerowany kryształ z przesłanym zdjęciem. We wnętrzu kryształu wygrawerujemy dodatkowo personalizowany tekst oraz gołębicę wykonaną w 3D, która reprezentuje symbol Ducha Świętego.

 

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnego

Grawerowany prezent na komunię dla chłopca. Grawer 3d kielich w szkle, zdjęcie w szkle, kryształ
Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnego

Pamiątka Komunijna dla chłopca! Nowoczesność i tradycja w pięknej formie! Kryształ z wygrawerowanym pamiątkowym zdjęciem chłopca oraz dedykacją od osoby wręczającej pamiątkę np. od ojca chrzestnego, matki chrzestnej! Indywidualnie przygotowywany projekt i grawer w pięknej szklanej statuetce, która zachwyci młodego człowieka.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla dziecka

wyjątkowy prezent na komunię dla dziecka od dziadków
Prezent na komunię dla dziecka

Jeśli szukasz pomysłu na prezent na komunię dla dziecka to bardzo dobrze trafiłeś. Zdjęcie dziecka wygrawerowane szklanej statuetce wraz z życzeniami komunijnymi to wyjątkowa pamiątka Komunii Świętej dla chłopca i dziewczynki. Kielich liturgiczny jest wygrawerowany w technice 3D co powoduje, że całość prezentu na komunię otrzymuje dodatkowego szczególnego wyglądu. Wyjątkowy prezent dla dziecka w dniu tak ważnej dla niego uroczystości kościelnej jaka jest pierwsza komunia święta. Zachęcamy również do zakupu podstawki podświetlającej LED, która wieczorową porą pięknie podświetli szklaną statuetkę.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla dziewczynki

prezent na komunię dla dziewczynki w szklanej statuetce, grawer ze zdjęciem w krysztale, grawer w szkle
Prezent na komunię dla dziewczynki

Prezent na komunię dla dziewczynki - grawerowane zdjęcie w szklanej statuetce

Wyjątkowy prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnej bądź chrzestnego. Wygrawerowane zdjęcie dziecka wewnątrz kryształowej statuetki z piękną dedykacją (klient przesyła tekst i zdjęcie jakie mają zostać wygrawerowane). Wyjątkowy prezent, który zachwyci obdarowane dziecko! 

Cena: 319,00 zł
szt.

Kryształowe serce ze zdjęciem na komunię

szklana statuetka w kształcie serca z grawerem na komunię dla dziewczynki
Kryształowe serce ze zdjęciem na komunię

Kryształowa statuetka w kształcie serca to świetny pomysł na prezent z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej. Wewnątrz kryształu wygrawerujemy przesłane zdjęcie dziecka oraz krótkie życzenia z dopiskiem od kogo wręczany jest prezent. Dodatkowym elementem zaskoczenia wygrawerowanym w 3D wewnątrz statuetki jest bez wątpienia kielich liturgiczny z unoszącą się nad nim hostią. 

Cena: 299,00 zł
szt.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z grawerem

kryształowe serce z presonalizacją na pamiątkę komunii
Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z grawerem

Prezent dla dziecka na I Komunię Świętą w formie kryształowego serca z grawerunkiem w środku, to oryginalny pomysł, który będzie stał i przypominał o tym dniu latami. Personalizowana pamiątka składa się z grawerowanego wewnątrz kryształu zdjęcia dziewczynki, życzeń oraz motywu religijnego- pięknej gołębicy w 3D.

Cena: 299,00 zł
szt.

Wyjątkowa Pamiątka Komunii Świętej

Proponujemy wyjątkową Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej wygrawerowaną wewnątrz szklanej statuetki. Prezent komunijny w postaci kryształowej statuetki z życzeniami komunijnymi stanowi wyjątkową Pamiątkę komunijną jaką może otrzymać dziecko w dzień przyjęcia po raz pierwszy opłatka. W takiej pamiątce na komunię oprócz symboli komunijnych, takich jak kielich liturgiczny 3D, hostia oraz zdjęcia dziecka możemy dodać imię, życzenia, datę pierwszej komunii świętej. Prezent komunijny w postaci wygrawerowanego kryształu wykonujemy na indywidualne zamówienie na życzenie klienta. Proponujemy pamiątki komunijne ze zdjęciem jaki i bez zdjęcia jedynie z wygrawerowanymi wewnątrz kryształu elementami 3D w postaci kielicha liturgicznego, hostii lub gołąbka i życzeniami komunijnymi. Do pamiątki pierwszej komunii świętej oferujemy również podstawki LED, które również znajdą państwo w naszym sklepie.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony