Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Uczestniczenie w Pierwszej Komunii Świętej to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. W naszej ofercie znajdziesz wiele pamiątek komunijnych, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki personalizacji dziecko otrzyma podarunek, który uwieczni tę ważną chwilę przystąpienia do Komunii Świętej. Oprócz grawerowanej, własnej dedykacji możemy umieścić wewnątrz kryształu zdjęcie dziecka lub element liturgiczny wykonany w 3D np. kielich, hostię czy gołąbka.

Pamiątka Pierwszej Komunii Św.

Wyjątkowa Pamiątka Pierwszej Komunii z kielichem mszalnym w 3D
Pamiątka Pierwszej Komunii Św.

Spersonalizowana kryształowa Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Wygrawerowany trójwymiarowy kielich liturgiczny z gołąbkiem 3D oraz własną dedykacją w kryształowej kostce stanowi niezwykle efektowny PREZENT dla dziecka w tak ważnym dla niego dniu jakim jest dzień Pierwszej Komunii Świętej. 

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent komunijny

prezent komunijny dla dziecka
Prezent komunijny

Prezent komunijny dla dziecka w postaci grawerunku kielicha 3D w krysztale to wyjątkowy pomysł na taką okazję jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Doskonały upominek dla dziewczynki lub chłopca od rodziców chrzestnych, dziadków. Po przysłaniu odpowiedniej dedykacji wygrawerujemy ją co doda tej pamiątce unikatowości. 

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla chłopca od rodziców

grawerowany prezent dla chłopca na I komunię św
Prezent na komunię dla chłopca od rodziców

Świetna pamiątka komunijna z własną dedykacja dla chłopca od rodziców. Kryształowa statuetka charakteryzuje się wysoką jakością grawerem wykonanym w jej wnętrzu. Oprócz imienia chłopca wygrawerujemy Twoje własne życzenia komunijne oraz śliczny obrazek religijny nawiązujący do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Prezent-na-Pierwszą-Komunię-Świętą
Prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Wygrawerowany kielich i winogrona 3D wewnątrz kryształu to doskonały prezent na Pierwszą Komunię Świętą. Czy może być lepszy podarunek z okazji tak pięknej uroczystości kościelnej jak szklana kostka grawerem wewnątrz. 

Cena: 119,00 zł
szt.

Pamiątka I Komunii Św. 2022

Piękna pamiątka pierwszokomunijna dla dziewczynki, bądź chłopca. Pamiątka od chrzestnego, od chrzestnej, rodziców dla dziecka. Zdjęcie w szkle z modlitwą, życzeniami, datą grawerowane.
Pamiątka I Komunii Św. 2022

Motywy związane z Pierwszą Komunią, wygrawerowane laserowo techniką 3D w przestrzeni kryształu - to wspaniały pomysł na prezent komunijny. Połączenie nowoczesności i tradycji. Taki kryształ, postawiony na podstawce z podświetleniem, będzie pięknie wyglądał w pokoju dziecka.

Cena: 149,00 zł
szt.

Pamiątka I Komunii Świętej

kryształowy świecznik
Pamiątka I Komunii Świętej

Oryginalny świecznik z grawerunkiem 3D na Komunię to doskonały pomysł na prezent komunijny dla dziecka. Kielich 3D wygrawerowany laserowo wewnątrz kryształowego świecznika wraz z dedykacją to piękna pamiątka z okazji Pierwszej Komunii.

Cena: 149,00 zł
szt.

Pamiątka na Komunię dla chłopca

pamiatka-na-komunie-dla-chlopca-2018-2019-grawe-statuetka-18.jpg
Pamiątka na Komunię dla chłopca

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopaka. Super pomysł na nowoczesną pamiątkę dla chłopca na komunię świętą. Szklana statuetka z wygrawerowanym zdjęciem i tekstem! Dodatkowo piękny kielich z hostią - symbol Pierwszej Komunii Świętej. Grawer w szkle. Wyjątkowy prezent dla chłopca na komunię.

Cena: 149,00 zł
szt.

Wyjątkowa pamiątka komunijna

 wyjątkowa Pamiątka komunijna dla dziecka
Wyjątkowa pamiątka komunijna

Wyjątkowa pamiątka komunijna Wygrawerowane zdjęcie 2D z własną dedykacją oraz symbolem komunii świętej w postaci kielicha liturgicznego, w kryształowej kostce stanowi wyjątkową pamiątkę komunijną dla dziecka. Po tak uroczystej okazji jaką jest Pierwsza Komunia Święta grawerowany kryształ ze zdjęciem i życzeniami to wyjątkowa pamiątka komunijna. Taką pamiątkę komunijną dziecku mogą wręczyć dziadkowie, rodzice chrzestni. 

Cena: 149,00 zł
szt.

Kryształowe serce na komunię od dziadków

Prezent na komunię dla dziewczynki od dziadków
Kryształowe serce na komunię od dziadków

Kryształowa statuetka w kształcie serca to śliczna pamiątka dla dziewczynki od dziadków. Wewnątrz serca wygrawerujemy imię dziewczynki, obrazek z motywem religijnym oraz spersonalizowane życzenia. Pamiątka komunijna z imieniem dziewczynki to przepiękna pamiątka na lata.

Cena: 169,00 zł
szt.
  • nowość

Kryształowe serce z grawerem na Komunię

szklane serce prezent komunijny od rodziców
Kryształowe serce z grawerem na Komunię

Kryształowe serce z wygrawerowanymi, własnymi życzeniami to świetna pamiątka komunijna dla dziecka. Wewnątrz statuetki wygrawerujemy religijny obrazek, imię oraz Twoją dedykację.

Cena: 169,00 zł
szt.

Oryginalna pamiątka komunii

oryginalna pamiątka komunii
Oryginalna pamiątka komunii

Ręcznie szlifowane, szklane SERCE to idealna baza pod wygrawerowanie zdjęcie dziewczynki przystępującej do swojej pierwszej komunii świętej. W statuetce w kształcie serca możemy wygrawerować obok płaskiego zdjęcia dziecka, dedykację komunijną, miejsce z datą komunii jak i od kogo ta pamiątka jest.

Cena: 169,00 zł
szt.

Pamiątka komunijna dla dziewczynki

pamiątka komunijna dla dziewczynki
Pamiątka komunijna dla dziewczynki

Wygrawerowane zdjęcie dziewczynki z życzeniami komunijnymi, datą oraz miejscem jej pierwszej komunii świętej to idealny pomysł na prezent komunijny. Całości projektu pamiątki dopełnia wygrawerowany w szkle trójwymiarowy kielich liturgiczny, symbol komunii.

Cena: 169,00 zł
szt.

Wyjątkowa Pamiątka Komunii Świętej

Proponujemy wyjątkową Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej wygrawerowaną wewnątrz szklanej statuetki. Prezent komunijny w postaci kryształowej statuetki z życzeniami komunijnymi stanowi wyjątkową Pamiątkę komunijną jaką może otrzymać dziecko w dzień przyjęcia po raz pierwszy opłatka. W takiej pamiątce na komunię oprócz symboli komunijnych, takich jak kielich liturgiczny 3D, hostia oraz zdjęcia dziecka możemy dodać imię, życzenia, datę pierwszej komunii świętej. Prezent komunijny w postaci wygrawerowanego kryształu wykonujemy na indywidualne zamówienie na życzenie klienta. Proponujemy pamiątki komunijne ze zdjęciem jaki i bez zdjęcia jedynie z wygrawerowanymi wewnątrz kryształu elementami 3D w postaci kielicha liturgicznego, hostii lub gołąbka i życzeniami komunijnymi. Do pamiątki pierwszej komunii świętej oferujemy również podstawki LED, które również znajdą państwo w naszym sklepie.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony