Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Uczestniczenie w Pierwszej Komunii Świętej to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. W naszej ofercie znajdziesz wiele pamiątek komunijnych, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki personalizacji dziecko otrzyma podarunek, który uwieczni tę ważną chwilę przystąpienia do Komunii Świętej. Oprócz grawerowanej, własnej dedykacji możemy umieścić wewnątrz kryształu zdjęcie dziecka lub element liturgiczny wykonany w 3D np. kielich, hostię czy gołąbka.

Wyjątkowa pamiątka komunijna

 wyjątkowa Pamiątka komunijna dla dziecka
Wyjątkowa pamiątka komunijna

Wyjątkowa pamiątka komunijna Wygrawerowane zdjęcie 2D z własną dedykacją oraz symbolem komunii świętej w postaci kielicha liturgicznego, w kryształowej kostce stanowi wyjątkową pamiątkę komunijną dla dziecka. Po tak uroczystej okazji jaką jest Pierwsza Komunia Święta grawerowany kryształ ze zdjęciem i życzeniami to wyjątkowa pamiątka komunijna. Taką pamiątkę komunijną dziecku mogą wręczyć dziadkowie, rodzice chrzestni. 

Cena: 149,00 zł
szt.

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Prezent-na-Pierwszą-Komunię-Świętą
Prezent na Pierwszą Komunię Świętą

Wygrawerowany kielich i winogrona 3D wewnątrz kryształu to doskonały prezent na Pierwszą Komunię Świętą. Czy może być lepszy podarunek z okazji tak pięknej uroczystości kościelnej jak szklana kostka grawerem wewnątrz. 

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent na pierwszą komunię dla dziewczynki

wyjątkowy prezent na komunie dla dziewczynki
Prezent na pierwszą komunię dla dziewczynki

Kryształowe serce, wyjątkowy prezent komunijny dla dziewczynki od dziadków. Dzięki możliwości wykonania spersonalizowanego grawerunku wewnątrz kryształowego serca wnuczka otrzyma niepowtarzalną pamiątkę komunijną na długie lata.

Cena: 269,00 zł
szt.

Prezent na komunię z grawerem dla dziewczynki

Prezent na Komunię dla dziewczynki
Prezent na komunię z grawerem dla dziewczynki

Prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnego w formie pięknej kryształowej pamiątki z wygrawerowanym zdjęciem oraz hostią 3D - niewątpliwym symbolem tak wyjątkowego dnia! Treść pięknych życzeń wygrawerowana wewnątrz szkła wraz z datą dnia przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej będzie najpiękniejszą i najtrwalszą pamiątką komunijną!

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na Komunię od chrzestnej dla dziewczynki

piękna pamiątka komunijna dla dziewczynki od chrzestnej
Prezent na Komunię od chrzestnej dla dziewczynki

Prezent na Komunię od chrzestnej dla dziewczynki
Wyjątkowy prezent dla dziewczynki na Pierwszą komunię Świętą. Pamiątka, która latami będzie pięknie się prezentować wyeksponowana na półce! Pamiątka ze zdjęciem dziecka oraz treścią wyjątkowych życzeń z okazji przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Św. Prezent, który zachwyci i oczaruje!

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla dziewczynki ze zdjęciem

Piękny prezent na komunię dla dziewczynki, prezent od chrzestnej bądź od chrzestnego jako prezent komunijny
Prezent na komunię dla dziewczynki ze zdjęciem

Prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnej bądź chrzestnego, który przez lata będzie cieszył i przypominał o pięknym i wyjątkowym dniu przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej! Prezent, który wykonany jest specjalnie dla osoby, która ma zostać obdarowana. Spersonalizowany prezent na komunię stanowić będzie niezapomnianą pamiątkę tego ważnego dnia w życiu dziecka.

Cena: 219,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla dziewczynki

prezent na komunię dla dziewczynki w szklanej statuetce, grawer ze zdjęciem w krysztale, grawer w szkle
Prezent na komunię dla dziewczynki

Prezent na komunię dla dziewczynki - grawerowane zdjęcie w szklanej statuetce

Wyjątkowy prezent na komunię dla dziewczynki od chrzestnej bądź chrzestnego. Wygrawerowane zdjęcie dziecka wewnątrz kryształowej statuetki z piękną dedykacją (klient przesyła tekst i zdjęcie jakie mają zostać wygrawerowane). Wyjątkowy prezent, który zachwyci obdarowane dziecko! 

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla dziecka

wyjątkowy prezent na komunię dla dziecka od dziadków
Prezent na komunię dla dziecka

Jeśli szukasz pomysłu na prezent na komunię dla dziecka to bardzo dobrze trafiłeś. Zdjęcie dziecka wygrawerowane szklanej statuetce wraz z życzeniami komunijnymi to wyjątkowa pamiątka Komunii Świętej dla chłopca i dziewczynki. Kielich liturgiczny jest wygrawerowany w technice 3D co powoduje, że całość prezentu na komunię otrzymuje dodatkowego szczególnego wyglądu. Wyjątkowy prezent dla dziecka w dniu tak ważnej dla niego uroczystości kościelnej jaka jest pierwsza komunia święta. Zachęcamy również do zakupu podstawki podświetlającej LED, która wieczorową porą pięknie podświetli szklaną statuetkę.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla chłopca od rodziców

grawerowany prezent dla chłopca na I komunię św
Prezent na komunię dla chłopca od rodziców

Świetna pamiątka komunijna z własną dedykacja dla chłopca od rodziców. Kryształowa statuetka charakteryzuje się wysoką jakością grawerem wykonanym w jej wnętrzu. Oprócz imienia chłopca wygrawerujemy Twoje własne życzenia komunijne oraz śliczny obrazek religijny nawiązujący do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Cena: 119,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnej

prezent na komunie dla chlopca
Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnej

Wyjątkowy, personalizowany prezent dla chłopca z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej. Kryształowa, elegancka statuetka ze zdjęciem chrześniaka oraz komunijne życzenia to świetna pamiątka, która będzie mu latami przypominać o tym ważnym dniu, czyli uczestnictwo w I Komunii Świętej.

Cena: 249,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnego

Grawerowany prezent na komunię dla chłopca. Grawer 3d kielich w szkle, zdjęcie w szkle, kryształ
Prezent na komunię dla chłopca od chrzestnego

Pamiątka Komunijna dla chłopca! Nowoczesność i tradycja w pięknej formie! Kryształ z wygrawerowanym pamiątkowym zdjęciem chłopca oraz dedykacją od osoby wręczającej pamiątkę np. od ojca chrzestnego, matki chrzestnej! Indywidualnie przygotowywany projekt i grawer w pięknej szklanej statuetce, która zachwyci młodego człowieka.

Cena: 319,00 zł
szt.

Prezent na komunię dla chłopca

grawerowany prezent dla chłopca na komunie, piękna pamiątka dla chłopaka na pierwszą komunię św.
Prezent na komunię dla chłopca

Prezent na komunię dla chłopca. Wyjątkowy i bardzo oryginalny prezent od chrzestnej bądź chrzestnego! Grawerowany prezent ze zdjęciem chłopca wewnątrz kryształowej statuetki to oryginalna pamiątka na lata! 

Cena: 219,00 zł
szt.

Wyjątkowa Pamiątka Komunii Świętej

Proponujemy wyjątkową Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej wygrawerowaną wewnątrz szklanej statuetki. Prezent komunijny w postaci kryształowej statuetki z życzeniami komunijnymi stanowi wyjątkową Pamiątkę komunijną jaką może otrzymać dziecko w dzień przyjęcia po raz pierwszy opłatka. W takiej pamiątce na komunię oprócz symboli komunijnych, takich jak kielich liturgiczny 3D, hostia oraz zdjęcia dziecka możemy dodać imię, życzenia, datę pierwszej komunii świętej. Prezent komunijny w postaci wygrawerowanego kryształu wykonujemy na indywidualne zamówienie na życzenie klienta. Proponujemy pamiątki komunijne ze zdjęciem jaki i bez zdjęcia jedynie z wygrawerowanymi wewnątrz kryształu elementami 3D w postaci kielicha liturgicznego, hostii lub gołąbka i życzeniami komunijnymi. Do pamiątki pierwszej komunii świętej oferujemy również podstawki LED, które również znajdą państwo w naszym sklepie.

Info w nagłówku

Zadzwoń 509 636 886  Realizacja 2-3 dni robocze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony